Bilişim Çözümleri

Bilişim Çözümleri

Bilişim sektöründe çeyrek asrı aşkın bir süredir Sentim markası ile hizmet veren firmamız, sahip olduğu engin tecrübesi, istikrarlı yapısı ve sürdürülebilir başarıları ile günümüz Türkiye’sinin “Bilişim Gücü” haline gelmiştir.

Attığı teknolojik adımlarla 1992 yılında Sentim Bilişim olarak adını da duyurmuş ve Türkiye’deki monitörlerin %40’ını tedarik etmiştir.

29 Mart 2017 tarihinde unvan değişikliğine giden Sentim, ‘Kuralkan Bilişim Otomotiv San. ve Dış Tic. A.Ş.’ olarak daha da güçlenen yapısı ile gelecekte de Türkiye’nin Bilişim Gücü olmayı hedeflemektedir.

On Premise Çözüm ve Hizmetlerimiz

Active directory health check çözümü ile ortamınızı iyileştirme. Bu çözüm ile birlikte sunucu ortamlarınızın riski ve sistem durumunu değerlendirerek ve riski hızla analiz ederek gerekli çözümlere ulaşabilirsiniz.

Microsoft Lisanslama Çözümleri ve Hizmetleri

Microsoft’un Gold Certified Partner’ı olarak, Türkiye’deki en büyük 7 bankanın kurumsal anlaşması Sentim tarafından sağlanmaktadır

Microsoft Azure Çözüm ve Hizmetlerimiz

Azure dışında barınan tüm kaynaklarınızı, doğru ölçeklendirme yaparak ve kesinti yaşamadan Azure’a taşıyoruz. Taşıma öncesi; Azure Migrate servisinden faydalanarak, TCO hesaplamalarını sizinle paylaşıyoruz. Donanım yatırım maliyeti mi yoksa kiralama modeli mi siz karar veriyorsunuz.

Apple Çözümleri

Apple Yetkili Sistem Entegratörü ve Yetkili Satıcısı Kuralkan Bilişim, kurumsal müşterileri için en doğru aygıt seçimi ve temini konusunda çözümler sunar.

Samsung

Lisanslama, Danışmanlık, Dijital Güvenlik, Bulut Çözümleri

Bize Yazın

Kuralkan Dünyasını Keşfetmek için

bizimle iletişime geçin