Apple Çözümleri

APPLE ÜRÜN VE HİZMETLERİ

Hizmet Modeli

İş sürekliliği, bütünsel bir yönetim sürecidir. Ürün ve hizmet sürekliliğinin sağlanması ile olur. Bunlardan birisi eksik olursa bu bütünlük sağlanamaz. Bunu sağlamak için de işletmelerin bu alana uygun cihaz ve çözüm yatırımları yapmaları gerekir.

Sentim Mobil İş Sürekliliği Hizmet Modeli, süreçlerin ve çalışanların iş sürekliliğine katkıda bulunur. Böylelikle, hem çalışanların hem de işletmenin verimliliğini arttırır, yüksek performans ve olumlu iş sonuçları ile ölçülebilir faydalar ve sürdürülebilir başarı sağlar. Detaylı bilgi için Kuralkan Bilişim’le irtibata geçiniz.

Cihaz Temin Hizmetleri

MDM

iOS & macOS Çözümleri

Nano Cihaz Koruma

Cihaz Temin Hizmetleri

Apple Yetkili Sistem Entegratörü ve Yetkili Satıcısı Kuralkan Bilişim, kurumsal müşterileri için en doğru aygıt seçimi ve temini konusunda çözümler sunar. iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazları ile MacOS işletim sistemine sahip iMac ve MacBook cihazlarının “Hizmet Modeli” ve “Kurumsal Satış” yöntemleri ile satışlarını gerçekleştirmektedir.

Satışta olan ürünler aşağıdaki gibidir:

iPhone
iPad
MacBook
iMac
Aksesuarlar

MDM – Mobile Device Management

Lisanslarını sağladığımız ve danışmanlık hizmetlerini de verdiğimiz Mobil Aygıt Yönetimi (MDM) sayesinde de, kayıt işlemlerinizi hızlandırıp aygıtları kolayca yönetmenizi sağlıyoruz. Mobil Aygıt Yönetimi (MDM) desteği, her büyüklükteki şirketler için hızlı başlangıç ve yönetim seçenekleri sağlar. MDM ile IT yöneticileri aygıtları şirket ortamına kaydedebilir, ayarları yapılandırabilir ve güncelleyebilir, uygunluğu denetleyebilir ve aygıtları uzaktan silebilir veya kilitleyebilir. Kuralkan Bilişim olarak, siz değerli paydaşlarımıza:

– Microsoft Intune
– Airwatch by vmware
– Mobile Iron


olmak üzere üç farklı MDM çözümlerini lisans, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerimizle birlikte sunabiliyoruz.

iOS & macOS Çözümleri

iOS, iPad, iPhone ve şirketler için binlerce uygulama sunan App Store’u içeren güçlü bir mobil platformun temelini oluşturur. iOS’un kullanımı kolay tasarımı sayesinde çalışanlar aygıtları kullanmayı hızla öğrenir ve işlerini daha verimli şekilde yapabilirler. iOS gündelik görevler için yerleşik uygulamalarla birlikte gelir. App Store’daki iş uygulamaları ve şirketiniz için özel olarak geliştirilmiş uygulamalar da kullanılabilir. iOS’un merkezinde güvenlik vardır ve kullanımı kolaydır. iOS uygulamalar için de güçlü bir platformdur.

MacOS, Mac’i Mac yapan ve her Mac’e hayat veren işletim sistemidir. Mac işiniz için güçlü, güvenli ve esnek bir sistem sağlar. Her Mac işinize değer katar. Muhteşem bir donanıma sahiptir ve harika performans sunar. Windows ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Kolay ve kullanıcı dostudur.

Nano Cihaz Koruma – Crystalusion

Nano Cihaz Koruyucu/Komple Ekran+Cihaz Koruma Crystalusion – Sıvı Cam Koruması, Alman mühendisliğiyle tasarlanmış silikon tabanlı bir kaplamadır. Kapsamlı test ve araştırma faaliyetleri sonucu geliştirilen Crystalusion, taşınabilir cihazlara yönelik en gelişmiş nano kaplamalar arasındadır. Kaplamayı harika kılan özelliği, Crystalusion yapısının dokusunda hiç yapıştırıcı veya reçine bulunmamasıdır. Tabaka, Van Der Waals etkileşimi aracılığıyla yapışır. Böyle bir etkileşimde Sıvı Cam molekülleri ve kaplanan yüzey tabakası birbirine kuantum kuvvetleri aracılığıyla çekilir; bu nedenle, yerinden çıkabilecek veya toz toplayabilecek köşeler veya kenarlar bulunmaz.

Crystalusion – Sıvı Cam Koruması, benzersiz uygulanma yöntemi sayesinde cihazdan %100 bağımsız olarak her cihazda çalışır. Sıvı olarak uygulanan ürün tüm akıllı telefon, tablet ve dokunmatik cihazlarda kullanılabilir. Mevcut hemen her cihaza uygulanabilen Crystalusion ile tüm cihazlarınız için tek bir koruma ürünü yeterli olacaktır.

Crystalusion Nano Cihaz Koruyucu telefonunuzu 3 temel özellikle koruma sağlar:

Rockwell elması kullanılarak laboratuvarda yürütülen ASTM C1624-05 Nicel Tek nokta Çizik Testi’nde görünür çizik işaretleri göstermeden N’a kadar dayanabileceği yönünde laboratuvar sertifikası kazanmıştır.

Crystalusion Sıvı Cam Koruması, Antimikrobiktir. Salmonella, SStaph. Ureus ve E. Coli ile yürütülen ASTM E2180 antimiktobik testleri sonucunda organizma sayısında %99,9 düzeyinde bir azalma tespit edilmiştir.

Sertifikalı Laboratuvarlarca SARS Ölçüm Standartları doğrultusunda gerçekleştirilen 24.01.2017 tarihli test raporu sonucuna göre %90 oranına kadar elektromanyetik radyasyonu engeller.

Bize Yazın

Kuralkan Dünyasını Keşfetmek için

bizimle iletişime geçin