On Premise Çözüm ve Hizmetlerimiz

On Premise Çözüm ve Hizmetlerimiz

Health Check

Active directory health check çözümü ile ortamınızı iyileştirme. Bu çözüm ile birlikte sunucu ortamlarınızın riski ve sistem durumunu değerlendirerek ve  riski hızla analiz ederek gerekli çözümlere ulaşabilirsiniz.

Upgrade 

Upgrade işlemi ile birlikte sistemlerinizi güncel tutarak, yeni sürümlerle birlikte yeni özelliklere ve performans açısından iyileştirmelere sahip olarak sisteminizi daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

Migration 

Migration işlemiyle de sistemlerinizi, kesintiye uğratmadan ve olumsuz senaryolar yaşamadan sağlıklı bir şekilde taşıyabilir ve daha iyi hale getirebilirsiniz.

Hyper-V Health Check / Upgrade / Migration

Healt Check 

Hyper-V healt check ile sanallaştırma, ortamlarınızın ne tür çözümlere ihtiyaç duyduğunu ve sistemlerinizde oluşabilecek olası risklere karşı önlemler almanızı sağlayan bir çözüm hizmetidir. 

Upgrade

Upgrade çözümü sayesinde, en yeni sanallaştırma çözümlerine sahip olan versiyonlarla, sisteminizi güncel tutarak daha verimli bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Migration

Migration işlemi ile sanallaştırma, ortamlarınızı kesintisiz bir şekilde herhangi bir veri kaybı yaşamadan, gerekli adımlar ve senaryolar göz önünde bulundurarak  sorunsuz bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Exchange Server Health Check / Upgrade / Migration

Health Check 

Şirketinizin özellikle mail trafiğini sağlamış olduğunuz bu sistemi, gerekli çözüm yolları ile nasıl daha iyi hale getirebilirim konusunda bir adım önde olabilirsiniz. Olası riskler ve karşılaşabiliceğiniz sorunlara karşı sisteminize gerekli yapılandırmaları yapmanızı sağlayabilirsiniz.

Upgrade

Şirketiniz ile ilgili iletişim trafiğini yönettiğiniz bu sistemleri, daha güncel bir hale getirerek, yeni özelliklere ve daha verimli alt yapılara sahip olabilirsiniz. Bu işlemde herhangi bir kesinti ve veri kaybı yaşamadan sisteminizi verimli bir hale getirebilirsiniz.

Migration

Yeni donanımsal değişikliklerinize ek olarak, sistemlerinizi daha iyi hale getirebilir ve olumsuz senaryolar ile karşılaşmadan, mail trafiğinizde kayıplar yaşamadan sorunsuz bir şekilde sistemlerinizi taşıyabiliriz.

Skype for Business Health Check / Upgrade / Migration (Santral Entegrasyonu hariç)

Health Check 

Şirketinizin iletişim için kullandığı bu sistemlerin sağlık durumunu ve risk analizinizi yaparak, alınması gereken önlemlere dair bilgilere sahip olabilirsiniz.

Upgrade 

İletişim odaklı bu sistemin daha yeni versiyon ve sürümlerle, özellikle cloud tarafına daha uyumlu bir hale gelerek, performans bakımından daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

Migration

Önem taşıyan bu sistemlerinizi olumsuz bir kesinti yaşamadan ve herhangi bir veri kaybı olmadan, sağlıklı bir şekilde taşıma imkanına sahip olabilirsiniz.

Mevcut ihtiyaçlarınız ve yakın dönem planlarınız doğrultusundaki On Premise ihtiyaçlarınızı tespit etmek, bu ihtiyaçlar doğrultusunda da en uygun lisansları ve lisanslama modellerini sizlere sunmak için;

Bizimle İletişime Geçin

Siz, sadece işinize odaklanın, ihtiyaçlarınıza ve planlarınıza en uygun lisanslamayı ve teknolojiyi biz size getirelim ve sizin adınıza biz yapalım.

Bize Yazın

Kuralkan Dünyasını Keşfetmek için

bizimle iletişime geçin