Samsung Çözümleri

Samsung Ürün ve Hizmetleri

Cihaz Temin Hizmetleri

Samsung çok geniş ürün portföyüne sahip Güney Kore merkezli global bir şirkettir. Şirketin elektronik kısmı 2009 yılında faaliyete geçmiş ve bu sektörde kendisi kabul ettirmiş hatta sektörü yönlendirir hale gelmiştir. Samsung Elektronik sektörlere özel üretim yapan nadir firmalardandır. Tabletleri, telefonları, interaktif tahtaları ve Knox güvenlik yazılımı ön plana çıkan çözümlerimiz arasındadır. Kuralkan Bilişim, kurumsal müşterileri için en doğru aygıt seçimi ve temini konusunda çözümler sunuyor, Samsung Knox çözümü ile kurumsal müşterilerimizin kurumsal cihazlarını yönetmeleri konusunda destek olmayı planlıyoruz

Satışta olan ürünler aşağıdaki gibidir:

-Samsung Telefon
-İnteraktif Tahta
-Samsung Tablet
-Knox Management Güvenlik Yazılımı .

CİHAZ TEMİN HİZMETLERİ

KNOX MANAGEMENT

Knox Management nedir?

Kurumsal müşterilerin çalışan cihazlarını esneklik ve ayrıntıyla yönetmesi ve izlemesi için optimize edilmiş Bulut Tabanlı Kurumsal Mobilite Yönetimi çözümü.Knox, Samsung’un güvenlik garantisidir ve güvenli bir cihaz, istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde ve anda çalışma ve oyun oynama özgürlüğü sağlar. Samsung Knox, Samsung cihazlarına kurulan yüksek güvenlikli bir platformdan ve bu platformdan faydalanan bir dizi çözümden oluşmaktadır.

Samsung Knox platformu, Samsung akıllı telefonlara, tabletlere ve giyilebilir cihazlara üretim aşamasında yerleştirilir, böylece cihazın ambalajını açtığınız anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Knox platformu, işgal, kötü niyetli yazılımlar ve diğer kötü niyetli tehditlere karşı koruma sağlayan, örtüşen savunma ve güvenlik mekanizmalarından oluşmaktadır.

YAPILANDIRIN

Çok sayıda Samsung cihazı uzaktan yapılandırın ve özel ihtiyaçlarınıza uygun gale getirin

KAYIT

Her birini tek tek kaydetmek zorunda kalmadan EMME’nize bi kerede binlerce cihaz ekleyin

YÖNETİM

Bulut tabanlı bir EMM çözümüyle cihaz filolarını kolayca yönetin

GÜVENLİ

Kurumsal cihazlara kapsamlı güvenlik ve bakım özellikleri uygulayın

BAKIM

Maksimum maliyet etkinliği için Samsung mobil cihazların İşletim Sistemi versiyonlarını kontrol edin

Bize Yazın

Kuralkan Dünyasını Keşfetmek için

bizimle iletişime geçin